Přesunout nahoru

Akademici jsou z karantény zpátky v tréninku

Akademici se po nucené čtrnáctidenní pauze vrátili zpátky do tréninku a trenér Tomáš Ceperko je opravdu nešetřil.

Kvůli několika pozitivním testům na Covid-19 byli Akademici Plzeň na začátku října umístěni Krajskou hygienickou stanicí do karantény. Od pondělí se ale už naplno vrátili do tréninku. Z důvodu nařízení vlády ovšem mohli hráči trénovat jen v malých skupinkách nebo individuálně, a navíc nesměli zůstávat na kolejích. Akademici se nám na chvilku rozdělili na „Plzeňáky“ a hráče, kteří nejsou z dosahu Plzně. 

Skupina Plzeň se tedy připravovala na restart sezóny v malých skupinkách pod taktovkou naše hlavního trenéra Tomáše Ceperka. Ostatní hráči dostali individuální tréninkový plán, který si každý plnil doma. My jenom doufáme, že individuální plán našich hráčů nevypadal jako individuál vyšehradské hvězdy „Laviho“. 

Od čtvrtka 22.10. ovšem platí další balíček opatření proti šíření koronaviru a všichni hráči musí přejít na individuální tréninkový plán. Ale ani to Akademiky nezastaví v přípravě na restart sezóny. 

Kdy se vrátí Akademici na led? To si ještě nedovolíme hádat. Doufáme, že se brzy vše vrátí do normálu, a že se společně brzy zase sejdeme na zimním stadionu.