Přesunout nahoru

Nerušit! Učíme se…

Chtěli jsme vám opět po nějaké době přinést článek o dění v týmu plzeňských Akademiků, ale nebyli jsme vpuštěni do kuchyně nejhezčího a zároveň nejvtipnějšího univerzitního kolektivu u nás.

Důvod? Ten je přece jasný. Stále ještě probíhá zkouškové období, a tak se z Akademiků na krátkou chvíli stali vzorní studenti, kteří studují dle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Je to samozřejmě dáno také tím, že hráčům nezbývá nic jiného, protože vládní nařízení nedovolují jejich nejoblíbenější činnosti. To jest trénování, hraní zápasů a starání se o své fanoušky, zejména fanynky. Byli tedy nuceni usednout ke svým studijním povinnostem a učit se. 

Aspirantů na Studenta roku mají Akademici hned několik. Jedním z nich je Jaroslav Hřebík. Ten sám říká, že „úspěšnost zkoušky z mechaniky se rovná úspěšnosti jeho střelby.“ Dle výpočtů našich hráčů z fakulty ekonomické jsou to 3 %. Což je zhruba proočkovanost lidí vakcínou na Covid-19.  

Dalším, a teď už opravdovým aspirantem na titul, je David Markov. Ten se netají tím, že je, jak on sám říká, „nejlepším studentem fakulty aplikovaných věd, kterého kdy škola měla.“ Tuto informaci můžeme potvrdit. David zatím úspěšné míří za svým titulem Bc. a my doufáme, že ho brzy přivítáme v klubu bakalářů.

K titulu má namířeno i Tomáš Soukup. V týmu prosakují informace, že na pedagogické fakultě není státní závěrečná zkouška, a že Tomáš obdrží pouze diplom s delfínem a mokré vysvědčení. Budeme se tedy těšit, co Tomáš nakonec dostane.

Posledním soutěžícím a aspirantem na titul je Jakub Švec z fakulty ekonomické. O Jakubovi je všeobecně známo, že netrefí ani prázdnou branku, ale do školy naštěstí ano. Doufáme, že alespoň u státní závěrečné zkoušky najde formu a rozšíří Bc. klub.

Na závěr bychom chtěli popřát štěstí u zkoušek všem studentům a doufáme, že se s vámi brzo uvidíme ve škole i na zimní stadionu.