Karlovka na ledě! Nový seriál ze zázemí UK

Reportážní seriál ze světa univerzitního hokeje. Dostaň se do týmu Univerzity Karlovy a prožij s nimi celou sezonu! Zažij vzestupy i pády. Zlepšuj se na ledě a vzdělávej se ve škole. Získej titul s UK!

Tým Univerzity Karlovy přichází s novým celosezonním seriálem, který bude mapovat jejich aktuální sezonu 2023/2024 v Univerzitní lize ledního hokeje. S kamerou se dostaneš na tréninky, do zázemí, šatny nebo na střídačku během utkání. Prožiješ s hráči a realizačním týmem vítězství i porážky, ale i přípravu na zkoušky UK. Seriál bude vyházet pravidelně jedenkrát týdně na youtube kanálu UK Hockey Prague.

V premiérové epizodě se prostřednictvím rozhovoru s hlavním trenérem Alešem Hybnerem seznámíte s průběhem TryOutu a prvního tréninku na ledě.