Přesunout nahoru

Ostravské derby

Ostravské derby, jedna z nejočekávanějších sportovních událostí v Ostravě, je zpět a tentokrát slavíme výroční desátý ročník! Datum, které si určitě zapište do kalendářů, je 17. října. Tato událost slibuje být vrcholem letošního roku pro všechny studenty, absolventy a fanoušky hokeje v Ostravě. A jak to vypadá s vstupenkami? Opět se nám podaří vyprodat halu?

K tomuto jubileu jsme pro vás připravili plno novinek a překvapení, o kterých budete mít možnost se dozvědět až na místě! Bez ohledu na to, zda jste vášnivými fanoušky hokeje nebo hledáte jedinečnou atmosféru a zábavu, neváhejte a přijďte si užít největší show, kterou Ostrava kdy viděla! Zavolejte kámoše, spolužáky a rodiče, a 17. října se všichni potkáme v Ostravar aréně.

Ale to není všechno! Kromě samotného derby nás čeká ještě jedno velké překvapení - největší indoor party letošního roku v Ostravě! Poprvé zavítáme do Trojhalí s kapacitou až 4000 lidí, takže si můžete být jisti, že to bude nezapomenutelná noc. Na pódiu se vystřídají hvězdy jako DJ Roxtar, MATAMAR, DJ Lowa a Lumír Mořkovský. Loni byla afterparty vyprodána, takže pozor – zajistěte si svou vstupenku včas! Vstupenku koupíš ZDE

Ostravské derby je událostí, kterou prostě nesmíte minout. Těšíme se na vás v Ostravar aréně 17. října a na nezapomenutelnou afterparty v Trojhalí! Dejte si pozor na vstupenky, protože Ostravské derby velmi rychle vyprodané. Připravte se na nejlepší sportovní a zábavní zážitek tohoto roku v Ostravě!


Fotogalerie

Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři