Bitva o Plzeň je zpět!

Dne 18. října 2023 se do Logspeed CZ Arény vrací slavná Bitva o Plzeň, ve které mezi sebou bojují týmy ze ZČU a LFP. Letošní ročník bude speciální tím, že je jubilejní. Bitva o Plzeň slaví 10 let!

Přijďte se podívat na tento jubilejní zážitek a podpořit svůj tým, nebo se třeba přijít podívat jen tak. V ochozen se každoročně sejde přes 2 000 diváků, kteří sledují zápas mezi Západočeskou univerzitou a Lékařskou fakultou Univerzity Karlovy.

Minulý rok titul ukořistila Západočeská univerzita. Stane se letos obhájcem titulu, nebo ho předá do rukou Lékařské fakulty? Představí se legendy jako například Dominik Beer, nebo zakladatel hokejového týmu Akademici Vilda Franěk. Programem nás provede jako každý rok Jirka Pelnář spolu s Jiřím Poórem.

Na diváky čeká spousta zábavy a skvělý hokej. Další legendy, které si zahrají na plzeňském ledě představí Akademici na svých sociálních sítích, takže je nezapomeňte sledovat, ať vám nic neuteče.