Univerzitní ligu čeká další hokejová bitva!

Dne 20.2. se vrací do plzeňské LOGSPEED CZ Arény legendární hokejová bitva mezi Akademiky Plzeň a UK Kings Prague! Dokáží Akademici prodloužit svojí vítěznou řadu?

Připojte se k nám a užijte si nezapomenutelný večer plný vzrušení a vášně na ledě! Akademici Plzeň a UK Kings Prague se utkají v hokejové bitvě, která posledně skončila lépe pro Akademiky, kteří vyhráli 5:0. Přijďte podpořit svůj oblíbený tým, buďte součástí skvělé atmosféry a společně oslavíme začátek letního semestru!

Můžete se těšit nejen na souboj nejlepších celků, ale i na bohatý doprovodný program a soutěže, které budou přímo na ledu. Přijďte podpořit studenty a zažít univerzitní hokej na vlastní kůži! Po zápase se můžete těšit na afterparty, která bude v plzeňském klubu 21.

Vstupenky jsou k dostání pouze online a zakoupíte je na odkazu:

Vstupenky na bitvu a na afterparty najdeš tady!

Těšíme se na vás!