Black Dogs vstoupili do nového roku výhrou nad UK Hockey Prague

Jihočeši rok 2020 začali velmi dobře, když si v domácím zápase poradili s hokejisty z hlavního města. Hráči UK Hockey Prague vstřelili pouze dva góly, což na úspěch proti Budějovicím nestačilo.

Black Dogs Budweis - UK Hockey Prague 7:2 (3:1, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Šafář (Tintěra), 4. Tintěra (Rolínek, Šuhaj), 14. Šuhaj (Rolínek, Tintěra), 29. Prášek (Šuhaj), 35. Šafář (Fiala), 44. Hrůša (Dvořák, Fiala), 50. Bahula (Masopust, Sumerauer) – 12. Piovarči (Glitta), 39. Glitta (Dlabola)

První třetinu začali českobudějovičtí hokejisté velmi dobře, když už ve čtvrté minutě vedli 2:0. Na obou brankách se podílel Tintěra a když k tomu přidal ještě další asistenci, svítilo po úvodní dvacetiminutovce na časomíře skóre 3:1. Za hosty byl vidět hlavně Glitta, jenž obstaral obě trefy UK Hockey Prague, jenže ani to k úspěchu na jihu Čech nemohlo stačit. Black Dogs těžili ze své produktivity a po výhře 7:2 si připsali další tři body do tabulky. Aktuálně poskočili na třetí místo, avšak mají odehráno o dvě utkání více než Olomouc.