Univerzitní hokej poprvé v historii živě na ČT SPORT

Premiérová sezona Univerzitní ligy ledního hokeje přinese divákům hned dva živé přenosy, o které se postará Ostrava proti Brnu. V Praze se fanoušci mohou těšit na derby.

Svátek univerzitního hokeje se nezadržitelně blíží a již v úterý 25. února přepíše jeho dějiny přímý přenos mezi Ostravou a Brnem. V rámci Bitvy o Moravu se proti sobě střetnou soupeři, kteří si zcela jistě nedají nic zadarmo. Podaří se hokejistům BO rozjásat své fanoušky, kteří dorazí do RT TORAX ARENY? Pakliže nebudete chtít přijít o tento jedinečný zážitek, vstupenky můžete zakoupit na www.bohokej.cz

O čtrnáct dní později se dočkají významného dne také hokejoví příznivci z hlavního města, kde se střetnou Engineers Prague proti soupeřům z UK Hockey Prague. Backbone Bitva o Prahu se přesune na ledovou plochu do Edenu. Stejně jako v Ostravě by měl být o tento duel velký zájem. Kdo ještě nemá zakoupený svůj lístek, může tak učinit zde.