po 8. 4. 2024, 18:30

Univerzitní hokejová liga zahájí přípravný turnaj – Tipsport UNI Cup

Už za pár týdnů startuje přípravný turnaj pro všechny účastníky ULLH. Turnaj má být takovou menší náplastí za loňskou, předčasně ukončenou sezónu. Zároveň prověří připravenost týmů na novou sezónu plus poprvé se představí dva nováčci ligy. Generálním partnerem turnaje je Tipsport.

Druhý ročník Univerzitní hokejové ligy klepe na dveře, start soutěže je naplánovaný na 28.9. Všechny týmy se již připravují na start ligy. Nedílnou součástí přípravy je také TRY OUT, kde si týmy vybírají nové hráče. „Jsme rádi, že popularita soutěže roste, některým týmům se hlásilo na TRY OUT i přes třicet hráčů“ uvedl Ing. Tomáš Hlaváč, člen představenstva

Každý tým sehraje několik přípravných utkání. V rámci ligy je novinkou přípravný turnaj Tipsport UNI Cup, kde týmy ULLH změří své síly před vypuknutím druhého ročníku soutěže.

Účastnit se budou všechny týmy ULLH + dva nováčky. O vstupu prvního nováčka – HC North Wings Ústí nad Labem jsme informovali v minulém článku. Otázkou zůstává, jaký tým bude další nový člen ULLH. „To se dozvíme během prvního týdne v září“ prozradil Mgr. Ondřej Šebek, ředitel souteže.

HARMONOGRAM TURNAJE

1.kolo: 7. – 13.9.2020

Engineers Prague – UK Hockey Prague

Black Dogs Budweis – Akademici Plzeň