Engineers uspořádají tradiční vánoční sbírku i přes omezení

Letošní rok bohužel komplikuje nejen hokej samotný, ale i další aktivity, které jsou s univerzitním sportem spojeny. V týmu Engineers Prague jde například o charitativní akci v podobě tradiční vánoční sbírky pro děti. I přes omezení budou ale Inženýři ve spolupráci se školami, partnery a vámi dělat radost!

Pamatujete na sběrné koše na univerzitách ČVUT, VŠE a ČZU v předvánočním čase? To tentokrát možné nebude, ale nebyli by to Engineers, aby si nenašli cestu k cíli! Inženýrská sbírka v roce 2020 bude sice v trochu pozměněném duchu, ale pomoci můžeme úplně stejně! Sbírku tým uspořádá pro Dětský rehabilitační stacionář Zvonek na Kladně (více informací o Zvonku naleznete na jejich webu). Od vedení Zvonku jsme dostali seznam užitečných věcí, které by ocenily nejen děti, ale především paní učitelky. Jelikož se v minulých letech nashromáždilo mnoho hraček a plyšáků, tak je letos třeba pomoci trochu jinak, což sami hned poznáte.

„Měli jsme v plánu uspořádat velký charitativní zápas v Edenu ve spolupráci s HC Slavia a jedním speciálním překvapením v podobě dalšího známého partnera. Bohužel to nevyšlo, tak se snažíme hledat cestu, jak to půjde alespoň v menším. Velkou akci si necháme třeba na léto, určitě s tím počátáme. Budeme ale moc rádi, když se alespoň symbolicky zapojíte i teď a pomůžete nám seznam proškrtat na maximum," říká Marek Herna, organizátor sbírky.

CO SBÍRÁME?

Hygiena/zdraví:

• vlhčené ubrousky pro děti
  • bezdotyková mýdla
  • dezinfekční tekutá mýdla
  • dezinfekční gely, spreje
  • jednorázové roušky
  • jednorázové zdravotní rukavice

Domácnost:

• čistící prostředky - kuchyně, koupelna, WC, aj.
  • vlhčené čistící ubrousky na povrchy

Konkrétní hračky:

• dřevěné hračky do dětské kuchyňky a obchůdku
  • magnetická kreslící tabulka

Výtvarné potřeby:

• pastelky, fixy, čtvrtky, barevné papíry
  • cokoliv!

Speciální:

• velké bryndáky (klidně i ručně šité)

Pokud budete mít možnost darovat něco, co není na seznamu, ale odpovídá to okruhu dárků, určitě nám napište a společně to probereme!

JAK VĚCI DOSTAT K NÁM, JAK SE ZAPOJIT?

1. Shromážděné věci nám můžete zavést po domluvě do naší kanceláře Engineers u kolejí na Strahově (budova 1 hned u zastávky), nebo nám to můžete zaslat na adresu Engineers Prague, Vaníčkova 315, 169 00 Praha 6-Břevnov.

2. Sbírku můžete podpořit také tím, že si vyberete cokoliv na našem nově spuštěném e-shopu. Z každé objednávky, která proběhne do Vánoc, dáme 5 % z částky na nákup věcí z výše uvedeného seznamu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás nebojte obrátit na Facebooku, Instagramu nebo emailu info@engineersprague.cz

Předem všem moc děkujeme a těšíme se, že spolu opět budeme konat dobré skutky!