Hokejisté Riders se představili na akci Příliv 2021

Ve středu 29.9., v areálu Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice, proběhla tradiční akce Příliv a naši hokejisté na ní nemohli chybět.

Akce Příliv je již tradiční událostí začátku školního roku. Cílem Přílivu je seznámit a trochu zapojit nové studenty do dění na univerzitě. Letos si například mohli vyzkoušet paintball, jógu, zúčastnit se workshopu se sprejery, nebo třeba pikniku se studenty Erasmu. Akce byla proložena hudebním doprovodem a zakončena vystoupením Vyspané Fixy. Hokejisté z Riders jsou každoročními účastníky této akce, tudíž ani letos na ní nemohli chybět. Po roční odmlce, kvůli pandemii, tak mohli konečně pozvat fanoušky na naše 1. domácí utkání v pondělí 4.10. Moderátor Pavel Cejnar krátce vyzpovídal našeho kapitána Honzu Vacka, poté se Terky Topolské zeptal na to, jaké je to s kluky v šatně a jak řeší sprchy a nakonec dal prostor i trenérovi týmu Petru Filipovi, aby pozval potenciální zájemce na naše tréninky. Fotografie z akce nám poskytnul Honza Jambor, student UPCE.