Přesunout nahoru

ULLH je zpět! Křídla Severu vyzvou doma plzeňské Akademiky

Ústí nad Labem - Něco málo přes měsíc měla Křídla Severu pauzu od zápasového kolotoče ULLH. V posledním utkání předešlého roku padla doma s brněnskou MUNI. Do roku 2022 by ráda vstoupila vítězně a mají k tomu ideální příležitost. Na ústecký led přijedou Akademici z Plzně. Ty HC North Wings porazili ve všech předešlých čtyřech vzájemných duelech. Utkání startuje v Ústí nad Labem v 19:15. Z utkání bude připraven stream na TV Tipsport a textový onlajn přenos na onlajny.com.

HC NORTH WINGS

Křídla Severu jsou aktuálně na 5. místě tabulky ULLH a chtějí v novém roce rozhodně zabrat, jelikož poslední tři duely předešlého roku vyšla bodově naprázdno. Dvě prohry se silnými Black Dogs, a poslední odehrané utkání bylo ve znamení porážky od MUNI. HC NORTH WINGS si však za svou krátkou historii již našli svého oblíbeného soupeře. S Akademiky změřili síly čtyřikrát a ve všech případech brali tři body. Podaří se porazit plzeňské studenty i popáté?

Koho sledovat?
Martin Kuchař - 11 zápasů - 12 bodů (2+10).
Roman Brandner - 11 zápasů - 11 bodů (4+7).

Akademici Plzeň

Akademici odehráli své poslední utkání 29.11.2021! To už je pořádná dávka času bez hokeje! Ale mají na co navazovat, v Ostravě vyhráli Plzeňané i díky úspěšné powerplay 2:3 v prodloužení. A navázali tak na předešlý skalp, když si odvezli také dva body z ledu brněnské MUNI. Aktuálně patří Akademikům 7. místo v tabulce. Na svého dnešního soupeře ztrácí šest bodů a rozhodně budou chtít již zlomit ústecké prokletí. 

Koho sledovat?
Marek Princl - 8 utkání - 7 bodů (3+4). 
David Prachař - 8 utkání - 7bodů (1+6).