Vedení, které Riders nabrali v první třetině za celý zápas neztratili a připisují si tak 3 cenné body do tabulky

Pro Riders to byl velice důležitý zápas, s ohledem na blížící se play-off. Domácí vstoupili do zápasu zodpovědně a mohli se tak těšit ze zisku 3 bodů.

1.třetina

Začalo se velmi svižně a dlouho bylo vidět, že ani jedno z mužstev nechce obdržet 1. branku. MUNI však v 9. minutě zásluhou Bazala šli do čtyřech a v 10. minutě poslal Riders do vedení Jakub Muška. V 17. minutě se prosadil Daniel Králíček a do šaten se tak šlo za stavu 2:0.

2.třetina

Ve druhé třetině se během 24 vteřin postarali Martin Maťátko s Lukášem Bezděkem o další dvě parádičky a Riders vedli už 4:0. Ve 30. minutě si ale Lukáš šel sednout na trestnou a půl minuty na to hosté vstřelili svou první branku. ve 34. minutě se trefil Marek Ladman a stav po 2. třetině tak upravil na 5:1.

3.třetina

Na začátku třetiny bylo vidět, že tlak domácích ustával, ale hosté tempo své hry nezměnili. Z toho také dokázali těžit kdy se nejprve trefil Račický a v 46. minutě ještě Kadlic. Riders to však hodilo zpátky do sedla a stav už si pohlídali. Zápas tedy skončil 5:3 pro domácí a Riders tak mají stále reálnou šanci na play-off.