UK bylo celý zápas na dostřel, koncovka jim ale vyšla lépe a tak body z Pardubic míří do Prahy

Riders dokázali proměnit 2 ze 3 přesilovek, ale ani to jim nestačilo aby Karlovku zdolali. Úžasný Sodomka pardubáky držel do posledních chvil, ale pražané potvrdili roli lídra tabulky a vedení jim po celý zápas zůstalo.

Začalo se velmi svižně a hra byla velmi vyrovnaná. V 6. minutě se trefil Novák a hosté tak šli do vedení. Ve 14. minutě to už bylo 0:2, když se prosadil Jindra. Domácí šli v 18. minutě do početní výhody a za 20 vtěřin dokázali snížit na 1:2 po krásné trefě Jana Stolína.

Na začátku 2. třetiny se trefil velmi úspěšný obránce Martínek a stav byl tedy 1:3. Hosté však opět faulovali a znovu na to doplatili, když se v 29. minutě v přesilové hře trefil Maršík. To byla ale poslední gólová podívaná ze strany domácích. Ke konci utkání měli Riders ještě pár velmi nadějných šancí, ale ani jedna neskončila v síti hostů. Ti naopak dvakrát skórovali a ze stavu 2:5 si tak tři body odváží s sebou do Prahy.