po 8. 4. 2024, 18:30

HC North Wings přivítají v posledním domácím utkání základní části UP Olomouc

Ústí nad Labem - 18. kolo ULLH bude ve znamení posledního domácího vystoupení HC North Wings v základní části. Jako soupeř dorazí z Hané UP Olomouc. Souboj čtvrtého týmu tabulky proti sedmému, startuje v Ústí nad Labem v pondělí 28.02.2022 v 18:15. První vzájemný duel sezony skončil divokým vítězstvím Křídel Severu v poměru 11:3! Utkání bude možné sledovat na TV Tipsport.

NORTH WINGS

Křídla Severu jsou aktuálně ve velmi dobré formě a jejich jasným cílem v posledních dvou utkáních základní části je udržet si čtvrtou pozici do play-off. Ta zajišťuje možnost začínat play-off na domácím ledě a navíc není možné si čtvrtý tým vybrat do play-off. Studenti UJEP vyhráli poslední tři odehraná utkání a mají náskok na páté Akademiky v podobě dvou bodů. Západočeši mají navíc o zápas více. Dnes si tedy již můžou domácí HC North Wings čtvrté místo zajistit. První vzájemný duel s UP Olomouc skončil divokým vítězstvím Křídel Severu v poměru 11:3!

Koho sledovat?

Martin Kuchař - 15 zápasů - 18 bodů (5+13).
Lukáš Sajdl - 14 zápasů - 18 bodů (7+11).

UP Olomouc

Univerzita Palackého přijíždí do Ústí nad Labem také již s jistotou účasti v play-off. Aktuálně jsou Hanáci na 7. místě tabulky s dvaceti získanými body. Do konce základní části mohou ještě poskočit o příčku výše, ale zároveň také spadnout o jednu níže. Každopádně se UP Olomouc nevyhne možnému výběru jednoho z prvních tří týmů tabulky do play-off. Olomouc táhne v posledních utkáních nedávná posila Vojtěch Krejčiřík. Tento zkušený forward si zapsal za svá čtyři odehraná utkání hned 14 kanadských bodů.

Koho sledovat?

Filip Palička - 16 zápasů - 24 bodů (13+11).
Mikuláš Rimmel - 13 zápasů - 20 bodů (8+12).