Engineers smetli kavalíry, prozatím mají nejlepší útok i obranu v lize

Poslední říjnový víkend přinesl Pražanům čtvrtou výhru z pěti možných a momentálně jim tímto výkonem patří první příčka. Engineers se sedmadvaceti góly kralují statistice vstřelených branek a zároveň jich dostali pouze šest, což je nejméně ze všech osmi účastníků Univerzitní ligy ledního hokeje.

Engineers Prague - VUT Cavaliers Brno 8:1 (2:0, 5:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Ujfaluši (Sekerka), 20. Janata (Outrata, Hyršl), 25. Chlouba (Josefus), 28. Káník (Raiterman, Chlouba), 32. Josefus (Janásek), 32. Hyršl (Dudák), 34. Fabiánek (Kolář), 42. Vopat (Fabiánek) – 57. Dlouhý (Vilímek)

Kavalíři doteď obrali o dva body pouze městské rivaly z Brna. V hlavním městě se dostali jen k jedné gólové příležitosti, kdy o čisté konto obral Příhodu v sedmapadesáté minutě Ondra Dlouhý. Brankostroj domácího mužstva nabral na síle během druhé třetiny, kdy Engineers trefili zařízení celkem pětkrát. Konečné skóre se zastavilo na čísle 8:1, což znamená další bodový příděl pro hokejisty z Prahy. Cavaliers i nadále zůstávají na posledním místě tabulky.